تلویزیون ایمان (نشرات 24/7) یک کانال تلویزیونی مستقر در سراسر جهان است که در سراسر ایالات متحده، کانادا، استرالیا و کل جهان پخش می شود. در سطح بین‌المللی از طریق پخش زنده ما از طریق جادو باکس،روکو باکس، جعبه گیویز، جعبه رنگی پی تی وی، و تلویزیون ایمان در دسترس میباشد

برنامه های قبلی

ما کی هستیم

تلویزیون ایمان یک تلویزیون واقع در شمال کالیفرنیا است که در سراسر جهان پخش می شود. تلویزیون اجتماعی مبتنی بر تلویزیون ایمان که قبلاً به عنوان تلویزیون آرمان شناخته می شد، در آوریل 2011 تأسیس شد و پخش برنامه های خود را به طور رسمی در ژوئن 2011 آغاز کرد که عمدتاً به جامعه افغان و سایر اقلیت ها در ایالات متحده و کانادا با گفتگوهای انگلیسی، دری و پشتو ارائه می شود.

تلویزیون ایمان (شبکه پخش 24/7) یک کانال تلویزیونی مستقر در سراسر جهان است که در سراسر ایالات متحده و کانادا پخش می شود. در سطح بین المللی از طریق پخش جریانی زنده ما، Jadoo TV، GlWIZ/GlBox در دسترس است.

چه چیزی یاد خواهید گرفت و مزایای آن؟

جمع آوری کمک های مالی تلویزیون ایمان

تلویزیون ایمان نمایانگر دیدگاه ها و باورهای مردم ماست و رسالت آن ترویج و حفظ ارزش های واقعی و غنی فرهنگی و سنتی، دین و هنر ما با انعکاس، آگاهی بخشی و آموزش جامعه ما برای رسیدن به موفقیت، وحدت و ایجاد پل ارتباطی بین نسل قدیم و جدید مبتنی بر اعتماد متقابل و احترام به آینده روشن تر

نشرات متنی

شرکای ما

p4
p3
p2
p1

امروز کمک کنید تا کودکان را از آسیب سوء استفاده نجات دهید

You do a wonderful job with the kids that require our help and support the people in need all over the globe. I will definitely join you as a volunteer!

Lorraine Franklin

It's always a pleasure to work with these guys - they know what they want and that is why they achieve their goals. Thanks a lot for the team spirit and your work!

Brett Lewis

Your performance under the most trying circumstances was nothing less than exemplary. You are the sole reason our rescue mission actually happened! Cannot thank you enough.

Dianna Young
Translate »